2007-02-09 13:17
 Oceń wpis
   
BEZPŁATNE OSTRZEŻENIE!!!

UWAGA - moja współlokatorka Zuzka dostała w środę służbowy samochód. Niby nic wielkiego - Opel Corsa i to w najniższej wersji, ale dla dziewczyny która do tej pory jeździła do marketu po zakupy i z powrotem to jest coś. Niestety Zuzka, jak to my kobiety jest trochę roztrzepana. I już trochę nabroić:
 
Wczoraj rano o 8.50, wpada z powrotem do domu (wyszła o 8.20) i w panice zaczyna przeszukiwać skrzyneczkę z kluczami.
Jako, że dopiero co wstałam i byłam jeszcze w pidżamie więc ten widok mnie trochę zdziwił i zapytałam: Zuzka, zieef - co robisz? I czemu nie jesteś jeszcze w pracy ?
- Bo ja głupia kuciapa, zapomniałam, że mam samochód i pojechałam autobusem, kapnełam się dopiero po przejechaniu 3 przystanków. Gdzie ja położyłam te cholerne kluczyki? Pobiegła szukać ich w łazience i swoim pokoju - dobiegały mnie odgłosy gorączkowych poszukiwań. 
Ze spokojem nalałam sobie kawy, podeszłam do etażerki w przedpokoju i tak jak myślałam znalazłam je na wierzchu.


 
Potem było tylko lepiej:
 
Jak wszyscy (poza drogowcami) wiemy jest zima i czasami spadnie śnieg. No i trzeba odśnieżyć samochodzik. Zuzka kapneła się, że nie ma na wyposażeniu szczotki, ale co to dla pomysłowej Zuzi - zrobiła minę biednej sierotki i namówiła Pana z Ochrony by jej odśnieżył samochód. I w tym momencie została mym wzorem :)
 
i lepiej...
 
Umówiłyśmy się, że wczoraj wieczorem potrenujemy jeżdżenie poślizgami - pojedziemy na jakiś placyk i poznęcamy się nad Tubisiem, jak Zuzka ochrzciła swoją Corsę... No i się zaczęło, o ile do tej pory Zuzka, jakoś entuzjazmu do prowadzenia nie przejawiała, to teraz wyszedł z Niej diabeł, a właściwie to Szatan. Niczym Sobiesław Zasada stawiała Corsike bokiem z blaskiem w oczkach mówiła patrz teraz i ziuuuum...

A więc uwaga na drogach w godzinach 8.00-9.00 oraz 16.30 - 17.15 :)
 
Tagi: blondynka, corsa
 
 


Najnowsze komentarze
 
2011-03-27 18:08
ubezpieczenie oc. do wpisu:
Procedura najwyższym dobrem pacjenta
Niezłe.
 
2009-11-29 17:58
patrycjaaaa do wpisu:
Prawie cud – ale prawie to wielka różnica
ale jesteś głupia
 
2009-11-29 17:58
patrycjaaaa do wpisu:
Prawie cud – ale prawie to wielka różnica
ale jesteś głupia
 Kategorie Bloga